WORLDWIDE SHIPPING AVAILABLE!
WORLDWIDE SHIPPING AVAILABLE!
  +90 535 480 21 36
Asemhan Otomotiv
Para Birimi Seçimi
  • Starter MARŞ MOTORU BOSCH VECTRA C/ASTRA G DTI 15 STR5142

Starter MARŞ MOTORU BOSCH VECTRA C/ASTRA G DTI 15 STR5142

Ürün Kodu : 2301137         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Marka :  Remark
63.87 USD   +Kdv
Ücretsiz Kargo
Starter MARŞ MOTORU BOSCH VECTRA C/ASTRA G DTI 15 STR5142

OEMLER

MarkaKodu
OPEL1202148
OPEL24422273
OPEL24454431
OPEL90512467
OPEL90519331
OPEL9200962
OPEL93171526
OPEL93176034
SAAB5342340
SAAB9544537

ÇAPRAZ REFERANSLAR

MarkaFirma Kodu
BAUER PARTSS510490
BOSCH0001109015
BOSCH0001109052
BOSCH0001109055
BOSCH0986017420
CEVAM3845
DELCO REMYDRS7420
EAI11857
ELSTOCK252111
EUROTEC11017420
FARCOM103644
FRIESEN8017420
HAVAMS917420
HELLA8EA737149001
HERTH+BUSS ELPARTS42017420
ISKRAIS1121
LUCAS ELECTRICALLRT00139
MAGNETI MARELLI943253106010
MAXGEAR550022
PRESTOLITE ELECTRIC20510139
QUINTON HAZELL8017420
QUINTON HAZELLFRS412
TRISCAN22328037102
UBD11255
VALEO458169
VEMOV401217420

KULLANILDIĞI ARAÇLAR

MarkaModelMotor Tipi
OPELASTRA G Cabriolet2.2 DTI
OPELASTRA G Coupe (F07_)2.2 DTI
OPELASTRA G Egik arka bölüm (F48_, F08_)2.0 DI
OPELASTRA G Egik arka bölüm (F48_, F08_)2.0 DTI 16V
OPELASTRA G Egik arka bölüm (F48_, F08_)2.2 DTI
OPELASTRA G Kombi (F35_)2.0 DI
OPELASTRA G Kombi (F35_)2.0 DTI 16V
OPELASTRA G Kombi (F35_)2.2 DTI
OPELASTRA G Kutu (F70)2.0 DI
OPELASTRA G Sedan (F69_)2.0 DI
OPELASTRA G Sedan (F69_)2.0 DTI 16V
OPELASTRA G Sedan (F69_)2.2 DTI
OPELFRONTERA B (6B_)2.2 DTI
OPELFRONTERA B (6B_)2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_)2.0 DTI 16V
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_)2.2 DTI 16V
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_)2.2 DTI 16V
OPELOMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_)2.0 DTI 16V
OPELOMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_)2.2 DTI 16V
OPELOMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_)2.2 DTI 16V
OPELSIGNUM2.0 DTI
OPELSIGNUM2.2 DTI
OPELSINTRA2.2 DTI
OPELVECTRA B (36_)2.0 DI 16V
OPELVECTRA B (36_)2.0 DTI 16V
OPELVECTRA B (36_)2.2 DTI 16V
OPELVECTRA B Egik arka bölüm (38_)2.0 DI 16V
OPELVECTRA B Egik arka bölüm (38_)2.0 DTI 16V
OPELVECTRA B Egik arka bölüm (38_)2.2 DTI 16V
OPELVECTRA B Kombi (31_)2.0 DI 16V
OPELVECTRA B Kombi (31_)2.0 DTI 16V
OPELVECTRA B Kombi (31_)2.2 DTI 16V
OPELVECTRA C2.0 DTI 16V
OPELVECTRA C2.2 DTI 16V
OPELVECTRA C GTS2.0 DTI 16V
OPELVECTRA C GTS2.2 DTI 16V
OPELVECTRA C Kombi2.0 DTI
OPELVECTRA C Kombi2.2 DTI
OPELZAFIRA A (F75_)2.0 DI 16V
OPELZAFIRA A (F75_)2.0 DTI 16V
OPELZAFIRA A (F75_)2.2 DTI 16V
SAAB9-3 (YS3D)2.2 TiD
SAAB9-3 (YS3D)2.2 TiD
SAAB9-3 (YS3F)2.2 TiD
SAAB9-5 (YS3E)2.2 TiD
SAAB9-5 Kombi (YS3E)2.2 TiD

★
★
★
★
★
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
İş Bankası
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD
3 Taksit
26.18 USD
78.55 USD
6 Taksit
13.22 USD
79.32 USD
9 Taksit
8.90 USD
80.09 USD
Yapı Kredi
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD
3 Taksit
26.18 USD
78.55 USD
6 Taksit
13.22 USD
79.32 USD
9 Taksit
8.90 USD
80.09 USD
Deniz Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD
3 Taksit
26.18 USD
78.55 USD
6 Taksit
13.22 USD
79.32 USD
9 Taksit
8.90 USD
80.09 USD
Halk Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD
3 Taksit
26.18 USD
78.55 USD
6 Taksit
13.22 USD
79.32 USD
9 Taksit
8.90 USD
80.09 USD
Garanti Bankası
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD
3 Taksit
26.18 USD
78.55 USD
6 Taksit
13.22 USD
79.32 USD
9 Taksit
8.90 USD
80.09 USD
Finans Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD
3 Taksit
26.18 USD
78.55 USD
6 Taksit
13.22 USD
79.32 USD
9 Taksit
8.90 USD
80.09 USD
Teb
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD
3 Taksit
26.18 USD
78.55 USD
6 Taksit
13.22 USD
79.32 USD
9 Taksit
8.90 USD
80.09 USD
Akbank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD
3 Taksit
26.18 USD
78.55 USD
6 Taksit
13.22 USD
79.32 USD
9 Taksit
8.90 USD
80.09 USD
VakıfBank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD
Anadolubank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
76.64 USD
76.64 USD


Sorunuz için teşekkür ederiz. Sorunuz yanıtlandığında tarafınıza mail ile bilgi verilecektir.
Soru Sormak İçin Tıklayınız
  Bu ürün için henüz soru sorulmadı
BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
STARTER MARŞ MOTORU BOSCH 10 DİŞ 24V 4KW MAN 10-153 STR8027
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Marş Motoru Delco 24V 11D.29MT A0061512101
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Marş Motoru Delco 24V 11D.29MT A0051517601
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Marş Motoru Delco 24V 11D.29MT 860321
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Marş Motoru Delco 24V 11D.29MT 8200297
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Marş Motoru Delco 24V 11D.29MT 8200138
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Marş Motoru Delco 24V 11D.29MT 35262930
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Starter MARŞ MOTORU N.DENSO, JCB/PERKINS1000 24V STR7847
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Starter MARŞ MOTORU N.DENSO, AKSA JENARATOR/PERKINS STR7846
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Starter MARŞ MOTORU N.DENSO, JOHN DEERE/BOBCAT 3029/3164 STR7841
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Starter MARŞ MOTORU N.DENSO, ATLAS COPCO/JOHN DEERE STR7840
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Starter MARŞ MOTORU N.DENSO, JOHN DEERE/NEW HOLLAND STR7837
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Starter MARŞ MOTORU N.DENSO, ÇUKUROVA FORKLIFT 12V.11D STR7815
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.